Skip to main content

FNV Havens voor een goed milieu

16 juni 2016
Maar ook voor werk- en inkomenszekerheid voor haar leden in de op- en overslag van kolen. Aan onze leden, werkzaam bij EBS, EECV, EMO, Rietlanden, OBA, RBT, MAJA en OVET.

Maar ook voor werk- en inkomenszekerheid voor haar leden in de op- en overslag van kolen

Aan onze leden, werkzaam bij EBS, EECV, EMO, Rietlanden, OBA, RBT, MAJA en OVET

Beste mensen,

De FNV en FNV Havens zijn samen met kaderleden van jullie terminals, spoorvervoer en van de energiecentrales druk bezig om een campagne op te zetten om de politiek onder druk te zetten. Enige tijd geleden is het zgn. Energieakkoord in Parijs door de verschillende landen afgesloten. Een van de besluiten is dat de ‘vervuilende energiecentrales’ die kolen als brandstof gebruiken versneld dicht moeten.

De politiek in Nederland is bezig om tot een politiek besluit te komen. De FNV houdt ook van een schoner milieu, maar houdt ook van haar leden en daarom gaan wij campagne voeren.
De politiek moet in haar politieke besluitvorming ook goede oplossingen meenemen voor onze leden. Daar staan wij pal voor. Overigens zijn in de praktijk al gevolgen op het gebied van werkgelegenheid merkbaar vanwege sluiting van kolencentrales.

Lees verder in de bijlage...

Gerelateerde artikelen